1

Тема: Offroad модернизация

Псевдо, не хош собі такі http://protrack.gr/proionta/daihatsu/63 … ayout=blog  блокіровочки в мости забабахати ?))

2

Re: Offroad модернизация

може i хоче, але Псевда задумувався над ап грейдом двигуна, а вiн сц..ко грошей намана коштуе smile

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

3

Re: Offroad модернизация

Та то я шукав блоку для ГрандВітару, а на них ні арб ні кіти блоку не роблять, власне як і на Ферозу , і знайшов цього чувачка. Досить якісні речі робить і відгуки схвальні. І доречі твій теска Мишко, правда з Греції і по нашому небельме, добре хоч інгліш знає.

4

Re: Offroad модернизация

2 alkotas: хочу, мабуть… Я ж правильно розумію, що це не самоблок, а чесне блокування? smile Щоправда, я б тільки в зад поки що ставив, там воно корисніше… Але ж, крім самого блока, ще й компресор тре, і ресівер для нього… Ех… Кругленька сума вийде…

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

5

Re: Offroad модернизация

pseudo написав:

2 alkotas: хочу, мабуть… Я ж правильно розумію, що це не самоблок, а чесне блокування? smile Щоправда, я б тільки в зад поки що ставив, там воно корисніше… Але ж, крім самого блока, ще й компресор тре, і ресівер для нього… Ех… Кругленька сума вийде…

Це пневмоблока примусова, чесна)), компресор з ресивером, необхідним для включення блоки, в комплекті.
А ціна дааа, воно впринципі такий тюнніг не дешевий, а зроблено воно ще й в европі. 650 еврів комплект, ну і доставка від 100еврів, це як в кого з логыстикою складеться smile. Хоча і не дорожче АРБ виходить

6

Re: Offroad модернизация

Ну от. За такі гроші мене повністю влаштовує поточний рівень підготовки Тачанки smile

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

7

Re: Offroad модернизация

от как у Вас в япона машинах усё сложно и дорого.....то ли дело в УАЗке, 5 минут времени, сварочный аппарат и блокировка готова! smile
Хотя у Ре тож такая блокировка стояла :О

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

8

Re: Offroad модернизация

Водій, пам’ятай: машина для тебе, а не ти для машини smile

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

9

Re: Offroad модернизация

Я бі предложил в целях модернизации купить токарный и фрезерный станки!!!. smile

10

Re: Offroad модернизация

Vovan написав:

Я бі предложил в целях модернизации купить токарный и фрезерный станки!!!. smile

а пряморукого токаря и фрезеровщика мы тоже купим? О.о

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

11

Re: Offroad модернизация

Фрезерувальником мій батя довго працював, можна на майстер-клас позвати. Та й в токарці має шарити. Але верстат грошей коштує.

Доречі, про модернізацію. Хочу захист нормальний на Фроську, від бампера і до роздатки. Плаский. Трошечки слабкіший за раму. Дірявий, щоб гівно провалювалось. Може, з кутка якого…

…а ще хочу захист пильників півосей на нижніх важелях передньої підвіски, аби поберегти і важелі, і пильники. Це збільшить дещо непідресорені маси, але пильник в Криму я порвав на другий день.

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

12

Re: Offroad модернизация

корисний магазинчих http://www.wpua.com.ua/new/asortiment.html
залишу тут щоб ссилку не загубити

13

Re: Offroad модернизация

Народ, я тут дивився довго і уважно на свій бампер, конкретно на хвірточки smile Схоже, я найчастіше з усіх їх закриваю і відкриваю, тому з часом кулаки таки стираються. Є мисля́, що таки треба пробувати ставити тудить ступиці від пузотера, аби отримати стабільність конструкції по висоті і м’якості повороту відносно осі.

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

14

Re: Offroad модернизация

pseudo написав:

Є мисля́, що таки треба пробувати ставити тудить ступиці від пузотера, аби отримати стабільність конструкції по висоті і м’якості повороту відносно осі.

Мне посоветовал чел один на подшипники садить усю конструкцию! всё же подешевле ступиц будет!

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

15

Re: Offroad модернизация

Підшипники — воно діло, але… Иле скажи мені, що буде з підшипником, в який попав пісок, говніще і все таке? smile

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

16

Re: Offroad модернизация

pseudo написав:

Підшипники — воно діло, але… Иле скажи мені, що буде з підшипником, в який попав пісок, говніще і все таке? smile

Тоже самое что и со ступицей, в ней то тоже подшипники

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

17

Re: Offroad модернизация

Угу, тільки в ступиці ще сальники і сякий-такий захист від пилу і говніща… Можна, звичайно, винаходити ступицю самим… smile

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

18

Re: Offroad модернизация

pseudo написав:

тому з часом кулаки таки стираються

Псевда, а может всётаки дело не в кулаках, а в карме ? wink

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

19

Re: Offroad модернизация

Карма — це такий відмаз, коли зробив фігню, а сказати нічого? smile Тоді таки карма smile

Насправді, ми йдемо методом наукового втика, тому це логічно, що не все і не завжди працює так, як хотілося б smile

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

20

Re: Offroad модернизация

http://c.a.d-cd.net/3f138s-960.jpg

21

Re: Offroad модернизация

alkotas написав:

http://c.a.d-cd.net/3f138s-960.jpg

разве терана это конструктор...........

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

22

Re: Offroad модернизация

…і ключі дюймові… smile

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

23

Re: Offroad модернизация

http://nnm.me/blogs/Dmitry68/ochumelye- … rator/#cut

мотоциклистам и УАЗоводам на заметку wink

24

Re: Offroad модернизация

SavageCat написав:

мотоциклистам и УАЗоводам на заметку wink

На крокодила себе поставь собака бэшэны smile

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

25

Re: Offroad модернизация

http://www.krym4x4.com/forum/viewtopic. … mp;t=63108