26

Re: Планы на майские

Боюсь, це єдина причина, що змушує мене всерйоз замислитись про доцільність поїздки в Карпати машиною. Занадто дорогше задоволення — 4 тисячі гривень за поїздку (у мене такі прикидки вийшли з теперішніми цінами)…

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

27

Re: Планы на майские

я буду ГБО тулить...

28

Re: Планы на майские

а где же ты своё ГыБыО будеш заправлять?
У нас кстати есть баллон на 80литров wink

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

29

Re: Планы на майские

Коротше, Тачанка в темі.
Доречі, вирішили, куди саме їхати? Є ідеї по нафігації і взагалі різні цікаві ідеї…

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

30

Re: Планы на майские

Точного плана пока нету, думаю на выходных будем в чабанах обсуждать уже с картой, все заинтересованные могут присоединяться.
Пока решено, что старт с перевала Легионов. Как вариант - дальше на юг вверх по реке Турбат в сторону пер. Околи. Не доезжая до перевала подъём на хр. Шасса, и оттуда ну юго-запад по хр.Шантаи  в с.Водица. Дальше по трассе через перевал в Рахов. Если есть время и позволяет состояние дорог можно ещё радиалку на Петрос.
я советовался на счёт этого маршрута с Толстяком (ОРМ), он из Рахова, говорит вроде проезжаемо.
У кого есть идеи - предлагайте.

31

Re: Планы на майские

Є бажаючі в екіпаж террано-баклажана ?

32

Re: Планы на майские

а шо Сiрожа не хоче? ХD

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

33

Re: Планы на майские

Мыша написав:

а шо Сiрожа не хоче? ХD

У Сірожи сім пятниць на неділі

34

Re: Планы на майские

меня настораживает одно......рыдваны погайковёртить нуно, а никого по прежднему в Чабанах нет hmm

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

35

Re: Планы на майские

Мыша написав:

меня настораживает одно......рыдваны погайковёртить нуно, а никого по прежднему в Чабанах нет hmm

так всеж на місці гайковертится, там і Миша є і СТО smile

36

Re: Планы на майские

Мыша написав:

меня настораживает одно......рыдваны погайковёртить нуно, а никого по прежднему в Чабанах нет hmm

Я б ото покрутив свій, але мені з ремонтів треба робити захист картера і шукати глюк в електриці. І з обслуговування — міняти масла в двигуні і передньому мосту. На все це треба гроші. От будуть — займусь. А ще треба помінятись контуперами з Генріхом, але його в Києві нема sad
…найцікавіше буде з захистом. Ото натішусь :\

Все інше я замінив/починив/забив.

Щодо топографії і все таке. У нас знайдеться безлімітного інета на кожну чи хоча б через одну машину? smile Безліміт в моєму розумінні — 20-40 мегабайт на день… Можемо влаштувати онлайновий обмін місцеположенням машин, якщо зв’язок буде smile І якщо батарейок вистачить, ага…

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

37

Re: Планы на майские

Насчет онлайн обмена. Кажется ozi такое не умеет, а параллельно держать включенными какие-нить гугл-мапсы чтобы посмотреть где товарищи и озик чтобы ориентироваться - неудобно.
Давно тоже думал над вопросом как бы сделать онлайн-точками на карте соседние экипажи (джипы, яхты, бойцы - не важно), но пока идей не пришло хороших в голову. Поправь меня если знаешь что-то smile

Критиковать - это объяснять другому, как бы ты сделал сам, если бы умел.

38

Re: Планы на майские

Відповів тут:
http://rrs.org.ua/post/1584/#p1584

Хай буде в одній темі…

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

39

Re: Планы на майские

alkotas написав:

так всеж на місці гайковертится, там і Миша є і СТО smile

но но!
а то будет из воспоминаний как с прошлых майских: я и кардан, я и крестовина кардана, и "вместо утреннего кофе сыми ка кардан передний по бырику!"

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

40

Re: Планы на майские

Мыша написав:
alkotas написав:

так всеж на місці гайковертится, там і Миша є і СТО smile

но но!
а то будет из воспоминаний как с прошлых майских: я и кардан, я и крестовина кардана, и "вместо утреннего кофе сыми ка кардан передний по бырику!"

не бздеть, с карданами усе гаразд smile штюрман smile smile

Для того чтобы что-то понять о себе, пообщайся с камнем в горах

41

Re: Планы на майские

Доречі, маю пасажира, але у мене машина вже повна. Кому спонсора? smile Звуть Маша Сояк. Про способи оплати говорити з нею.

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

42

Re: Планы на майские

Indi написав:

не бздеть, с карданами усе гаразд

ото токо с карданами и с подвеской усё гаразд, а всему остальному бизньес....мотору аминь скоро прийдёт....супорта клинят....эх.... пока не превратиш рыдван обратно в дэлику ниГаДЖю штюрманом быть sad не ну шаритса по сёлам канеша весело, но тулить в дэлику мотор от УАЗа не сина охота ХD

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

43

Re: Планы на майские

Я хочу їхати в Карпати.
Але по датам можу їхати з 30.04 ввечері виїзд і 04.05 ввечері/вночі повернення в Київ, до 9 не виходить по роботі.
і при комплектації екіпажу від 2 осіб, бо одному дороге задоволення.
Тімур Петрович давай до мене в екіпаж і Алгга!?? і можу взяти ще Маша Сояк якщо по датам влаштовує.

п.с. Indi у тебе змінився номер телефону?

44

Re: Планы на майские

Маша Сояк! Ай-ай. Выбивается из строя smile Девочки же в этом году едут в Словакию! Неформалка ))

P.S. Хочу от вас даты поездки, вы когда определитесь?

P.P.S. Боцман, карты передам на завтра, вчера не успела их поикасть...

45

Re: Планы на майские

alkotas: Я також їду до 5го, можемо туди й назад разом. Сам не хочу, не люблю в одну машину їздити.

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

46

Re: Планы на майские

pseudo написав:

alkotas: Я також їду до 5го, можемо туди й назад разом. Сам не хочу, не люблю в одну машину їздити.

Я не проти, тільки за, головне екіпаж знайти

47

Re: Планы на майские

потенційні 2 місця в екіпажі з планом повернутися до 9.05

48

Re: Планы на майские

alkotas написав:

Я хочу їхати в Карпати.
Але по датам можу їхати з 30.04 ввечері виїзд і 04.05 ввечері/вночі повернення в Київ, до 9 не виходить по роботі.
і при комплектації екіпажу від 2 осіб, бо одному дороге задоволення.
Тімур Петрович давай до мене в екіпаж і Алгга!?? і можу взяти ще Маша Сояк якщо по датам влаштовує.

п.с. Indi у тебе змінився номер телефону?

та нє, не змінився. вот тока я його десь промудив, кажисть(сюуукк,.чотири поверхи) smile ти мені давно телефонував?

Для того чтобы что-то понять о себе, пообщайся с камнем в горах

49

Re: Планы на майские

Мыша написав:
Indi написав:

не бздеть, с карданами усе гаразд

ото токо с карданами и с подвеской усё гаразд, а всему остальному бизньес....мотору аминь скоро прийдёт....супорта клинят....эх.... пока не превратиш рыдван обратно в дэлику ниГаДЖю штюрманом быть sad не ну шаритса по сёлам канеша весело, но тулить в дэлику мотор от УАЗа не сина охота ХD

ну мотор повинен здохнють, так шоб йому вже сказати "АМІНЬ" smile а с хера лі в мене супорта клінять??? нічього вже не клинеть, миж замінили супорта, чі забувся? smile smile а мотор от УАЗки, це до Деса smile він в цому спец smile

Для того чтобы что-то понять о себе, пообщайся с камнем в горах

50

Re: Планы на майские

Indi написав:
alkotas написав:

Я хочу їхати в Карпати.
Але по датам можу їхати з 30.04 ввечері виїзд і 04.05 ввечері/вночі повернення в Київ, до 9 не виходить по роботі.
і при комплектації екіпажу від 2 осіб, бо одному дороге задоволення.
Тімур Петрович давай до мене в екіпаж і Алгга!?? і можу взяти ще Маша Сояк якщо по датам влаштовує.

п.с. Indi у тебе змінився номер телефону?

та нє, не змінився. вот тока я його десь промудив, кажисть(сюуукк,.чотири поверхи) smile ти мені давно телефонував?

От щойно набирав