76

Re: Планы на майские

pseudo написав:

Питання тільки, нащо воно треба, якщо майже на кожній машині CB?

1. на скільки я знаю СВ не у всіх авто.
2. відправити когось у розвідку з СВ не получиться, мобільний не всюди там працює є провали, з УКВ зручніше.
3. весь світ переходить на УКВ)), СВ на трасі а на маршрутах УКВ.

Я беру яка вміє LPD, PMR, FSR

77

Re: Планы на майские

Саня, є нюанс... в більшості наших СВ - нормальні антени і 5Вт потужності, а у портативної укв 0.5Вт і нікчемна антена...

Якщо б у більшості були хочаб 2Вт с хорошою антеною - можна було б думати...

В мене десь є 2Вт FRS/GMRS... спробую знайти і взяти.

78

Re: Планы на майские

Активно підтримаю Джозефа. Система працює через інет, тому функціональна, поки що, там де є гарний зв’язок. Трафіку майже не жере.
Вмикаю сьогодні дорогою додому.

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

79

Re: Планы на майские

SavageCat написав:

Саня, є нюанс... в більшості наших СВ - нормальні антени і 5Вт потужності, а у портативної укв 0.5Вт і нікчемна антена...

Якщо б у більшості були хочаб 2Вт с хорошою антеною - можна було б думати...

В мене десь є 2Вт FRS/GMRS... спробую знайти і взяти.

Ну у мене 5Вт і антена Нагойа.)
Я гадаю що як для штурмана збігати вперед і глянути чи на нашому шляху не топиться якийсь поляк на своїх сільверах то і 0.5Вт буде достатньо.

80

Re: Планы на майские

SavageCat написав:

Саня, є нюанс... в більшості наших СВ - нормальні антени і 5Вт потужності, а у портативної укв 0.5Вт і нікчемна антена...

Якщо б у більшості були хочаб 2Вт с хорошою антеною - можна було б думати...

В мене десь є 2Вт FRS/GMRS... спробую знайти і взяти.

Ну у мене 5Вт і антена Нагойа.)
Я гадаю що як для штурмана збігати вперед і глянути чи на нашому шляху не топиться якийсь поляк на своїх сільверах то і 0.5Вт буде достатньо.

81

Re: Планы на майские

Ok, я також візь FRSку, у неї потужності має вистачати докричатись… Правда, таки портативка…

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

82

Re: Планы на майские

pseudo написав:

Активно підтримаю Джозефа. Система працює через інет, тому функціональна, поки що, там де є гарний зв’язок. Трафіку майже не жере.
Вмикаю сьогодні дорогою додому.

Це ви про що ?

83

Re: Планы на майские

Це ми про плагін поширення розташування під Androzic.
Сесія RRS. Приєднуйся.

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

84

Re: Планы на майские

Про всяк випадок, напишу: планую виїхати о 20-22 годині з Новобіличів, їду, швидше за все, через Тернопіль і Франик. В сесії буду присутній. Попутній машині — радий.

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

85

Re: Планы на майские

Через Новоград будеш їхати?

86

Re: Планы на майские

пока Ре прорабатывает маршрут до перевала Легионов....
А мы ночюем во Львове smile

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом