1

Тема: У всех ли есть огнетушитель?

Недавно у одного нашего клиента вылетела полуось на ходу и загорелась трансмисионка, у него был огнетушитель и он успешно потушил пожар после остановки т.с. ......в итоге и конь осталса жив и хозяин и пассажиры.
В общем хотел спросит у всех ли есть огнетушители, а у кого есть то исправны ли они?)))
Если чё то можно толпой заказать в детали зп огнетушители ОП-2 например, стоят они там 73 гривны

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

2

Re: У всех ли есть огнетушитель?

Огнетушитель есть, 100% нерабочий, я проверял smile
готов присоединиться к заказу

3

Re: У всех ли есть огнетушитель?

А скільки він коштує на ринку чи в якійсь пожежтехніці у Києві щоб заморочуватись замовленням із Запоріжжя ?
Ти ж розумієш що вогнегасник має вагу і обїєм і доставка буде не 15грн навіть партію в кілька шт. Чиє в цьому смисл.

Вогнегасник є, чи працює хз, завтра на полігоні перевірю smile

4

Re: У всех ли есть огнетушитель?

якщо слати інтаймом вийде дешево
середня ціна на вогнегасник в нєті 85 грн, але в запоріжжі вже перевірений інєт магаз, та і просто ще собі буду замовляти знак аварійної зупинки от і вирішив поцікавитись може ше хто захоче )))
яж нікого не заставляю брати саме там, якшо буде десь так само коштувати і свіжий по даті то можна брати де інде)

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

5

Re: У всех ли есть огнетушитель?

Мыша написав:

якщо слати інтаймом вийде дешево
середня ціна на вогнегасник в нєті 85 грн, але в запоріжжі вже перевірений інєт магаз, та і просто ще собі буду замовляти знак аварійної зупинки от і вирішив поцікавитись може ше хто захоче )))
яж нікого не заставляю брати саме там, якшо буде десь так само коштувати і свіжий по даті то можна брати де інде)

як буду проїжджати пожеж-техніку на наступному тижні заїду гляну почом в них

6

Re: У всех ли есть огнетушитель?

Вогнегасник має бути. У мене є. Про справність не в курсі. Доречі, цікаво, скільки коштує перезаправка?

2Миша: а замов і мені знак аварійної зупинки. І нову лієчку для бензина, бо стара почила в Бозі десь на блокпосту Жулян smile

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

7

Re: У всех ли есть огнетушитель?

2Pseudo - твою леечку передав Батлу разом з генератором і каністрою;
2All - +4шт на вогнегасник, бо ті що є - старі...

8 Востаннє редагувалося Мыша (2014-03-20 23:00:51)

Re: У всех ли есть огнетушитель?

pseudo написав:

а замов і мені знак аварійної зупинки

Псевда напиши пожалуйста в теме про детали зп юа, а то могу и припать )))
желательно с ссылкой, их там штук 5 разных, я хотел тот что усиленый, он единственный на вид который не должон развалитса в руках))))

Если с УАЗа выбросить все не надёжные детали и поставить японские то в конце концов получитса TLC 70  с плохим кузовом

9

Re: У всех ли есть огнетушитель?

Ок, зараз. Доречі, мені одному здається, що всі знаки там одноразові і гавно?

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

10

Re: У всех ли есть огнетушитель?

ВП - 2 в Пожежтехніці на Фрунзе коштує 99грн.