1 Востаннє редагувалося botsman (2016-08-23 17:01:45)

Тема: 26-28.08 Актовский каньйон

Собственно в этих числах едем в Актовский каньйон и окрестности, это Николаевская область.
Если кому то вдруг интересно, будем рады компании.

2

Re: 26-28.08 Актовский каньйон

botsman написав:

Собственно в этих числах едем в Актовский каньйон и окрестности, это Николаевская область.
Если кому то вдруг интересно, будем рады компании.

Боцман, вже все інформування і обговорення переїхало на сторінку RRS в "мордокнижці" і мабуть мало хто вже сюди заходить (. Там 99,8% присутні всього колективу і зручніше інформування..
Я от тільки зараз побачив про Актовський..

3

Re: 26-28.08 Актовский каньйон

Очень жаль, что форум умер.
Помянем...

4

Re: 26-28.08 Актовский каньйон

R.i.p.

5

Re: 26-28.08 Актовский каньйон

Июньские попытки обсуждались еще здесь. Может, рановато?

6

Re: 26-28.08 Актовский каньйон

dwalin написав:

Июньские попытки обсуждались еще здесь. Может, рановато?

якщо ти помітив то у фб більш жваве обговорення, поїздку Ре на байдах тут взагалі не виставляли,  бо там зручніше, якось так

7

Re: 26-28.08 Актовский каньйон

Ви дивіться, мені не важко покласти сайт smile

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

8

Re: 26-28.08 Актовский каньйон

Моё мнение, профильный форум удобнее и полезнее соцсетей.
Но если общественности форум не нужен, то не вижу смысла поддерживать его работоспособность.
Псевда, можно запилить голосовалку для изучения общественного мнения.

9

Re: 26-28.08 Актовский каньйон

хм... я вот заползла почитать - а никого нету (( А что за група в Фейсбуке? Мну про нее не в курсе...

10 Востаннє редагувалося alkotas (2016-09-02 10:51:07)

Re: 26-28.08 Актовский каньйон

Belka написав:

хм... я вот заползла почитать - а никого нету (( А что за група в Фейсбуке? Мну про нее не в курсе...

https://www.facebook.com/groups/1745197 … 5/?fref=ts

додав в групу
наче

11

Re: 26-28.08 Актовский каньйон

Форум не закривати. Нехай поки буде.

12

Re: 26-28.08 Актовский каньйон

В качестве голосовалки - категорически против закрытия форума! Особенно ветки "Рік поточний".
Соцсети в целом, и ФБ в частности - гавно липкое. И я полностью понимаю и поддерживаю тех кто не хочет в них регистрироваться. Так что, хотябы для инфы о намечающихся покатушках и других клубных мероприятиях - Forum must go on!

13

Re: 26-28.08 Актовский каньйон

Ну ніхто і не ставить питання ребром закривати чи не закривати форум, він собі крутиться і нікому не заважає.
Але ситуація склалась така, що всім не до того/ пофігу і тд., активності ніякої немає, не поповнюється, про події тут пише в основному Боцман, бо не у ФБ, решта або у ФБ або взагалі не пише, і можна ж писати не тільки про покатушки, хоча це основний напрям форуму, а про поїздку пройтись Карпатами, сплавитись річкою, проїхатись байком і тд. якщо хтось хоче запросити компанію яка на форумі бува..