1

Тема: Майские Карпаты

http://lviv4x4.club/forum/viewtopic.php … 6784e2baa2
Что думает уважаемое сообщество на счет поехать на Кордон (29.04-02.05), а потом еще до 9.05 покататься самим?

2

Re: Майские Карпаты

Были мысли на счёт кордона, почитал внимательно про поездку, не впечатлило.
Планирую 29.04-9.05 ехать в карпаты просто по интересным сложным местам.
Подробности напишу позже

3

Re: Майские Карпаты

Назад 9-го?

4

Re: Майские Карпаты

С расчётом выйти на работу 10го

5 Востаннє редагувалося alkotas (2017-03-09 11:19:22)

Re: Майские Карпаты

може 8го? щоб відпочити, привести себе в порядок після дороги перед роботою, і на форсмажори), а то дорога не близька

п.с. попередньо +

6

Re: Майские Карпаты

выйти на работу 10го, в моём понимании подразумевает как раз приезд не в ночь с 9го на 10е, а пораньше

7

Re: Майские Карпаты

botsman написав:

Были мысли на счёт кордона, почитал внимательно про поездку, не впечатлило.

А что именно не впечатлило?

8

Re: Майские Карпаты

Я думал, что организаторы прорабатывают маршрут на предмет всяких интересных мест, всё таки они более осведомлены чем приезжие. И потом по пути следования помимо рубилова, выезжаешь ко всяким красивостям. Но насколько я понял из описания. старт и финиш уже который год одни и те же места, а маршрут прокладываешь сам.
Ну та я и без кордона могу маршрут проложить smile

9

Re: Майские Карпаты

Предварительно я +, но возможно буду догонять.

10

Re: Майские Карпаты

Якщо домовлюсь на роботі. У мене якраз на ті дні випадає зміна на роботі sad

Закручивая гайку свою, отнюдь не пренебреги шайбой и гровером, ибо сказано: «Отвалится ж нахер!»

11

Re: Майские Карпаты

Поїздка по нацпарку може коштувати дорогувато (365грн за кожні 100метрів або відібраний квадроцикл)*
*Відповідно до: ст. 252 Кримінального Кодексу України
Ст..65 Закону України «Про природно-заповідний фонд України»
Також звертаємо Вашу увагу,що
--- Такса для обчислення шкоди: 365 грн за кожні 100м(відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 №541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд»)
- Працівники служби держохорони мають право: вилучати у порушників предмети і знаряддя незаконного використання природних ресурсів, транспортні засоби, незаконно добуту продукцію, відповідні документи(відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2000 р. № 1127 «Про службу державної охорони природно-заповідного фонду України»)

12

Re: Майские Карпаты

Апну тему.
Я и Геннадий предварительно едем на Кордон.
Если вдруг еще кто-то захочет присоединиться